Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Rychlikach im. Janusza Korczaka| z oddziałami przedszkolnymi. ****** Ubezpieczenie NNW na rok szkolny 2018/19. - tel. kom.: +48 608 488 214 (szczegóły zakładka "Dla rodzica i ucznia " *****

05 grudnia 2018 14:17 | Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem „Prawa dziecka w oczach dzieci”

5 grudnia 2018 Jury w składzie: Marta Milewska, Marianna Mazur, Aneta Wiżyń, Beata Naumczyk wyłoniło laureatów konkursu plastycznego pt. „Prawa dziecka w oczach dzieci”.

Głównym celem konkursu było upowszechnienie praw dziecka (na podstawie Konwencji o Prawach Dziecka) oraz rozwijanie zdolności artystycznych uczniów.

Członkowie Jury byli oczarowani pomysłowością, umiejętnościami i pracowitością dzieci. Kryteria oceny opierały się na zgodności prac z tematyką praw dziecka, staranności oraz samodzielności wykonania.

W konkursie wzięło udział 18 uczniów.

Laureaci:

1 miejsce: Homza Filip ( kl. II) ,KomudaNikola (kl. IVa)

2 miejsce: Mikołaj Stachyra (kl. II) , Kąca Kornelia (kl. II)

3 miejsce: Michał Stachyra (kl. Va), Leleńska Aleksandra (kl. Va), Paluszek Lena (kl.( II).

Pozostali uczestnicy konkursu, którzy otrzymają nagrody pocieszenia:

Gawlińska Patrycja

Zwierzchowska Natalia

Ulejczyk Fabian

Dębek Szymon

Pogoda Jakub

Makowska Judyta

Paluszek Mateusz

Makarenko Ksawery

Zawadzki Aleksander

Makarenko Tomasz

Pawluczuk Lucyna

Nagrody wręczone zostaną podczas najbliższego apelu szkolnego.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Beata Naumczyk