Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Rychlikach im. Janusza Korczaka| z oddziałami przedszkolnymi. ****** Ubezpieczenie NNW na rok szkolny 2019/20. - (szczegóły zakładka "Dla rodzica i ucznia " )*****

20 grudnia 2019 09:41 | Aktualności

Świąteczne kolędowanie

Jedną z wielu tradycji Świąt Bożego Narodzenia jest wspólne kolędowanie.

Zespół Wesołe Nutki zaprosił, w środę na długiej przerwie, całą społeczność szkolną do udziału we wspólnym kolędowaniu. Dzieci pięknie przebrane za kolędników zaprezentowały m. in. Przybieżeli do Betlejem, Gdy śliczna Panna, Lulajże Jezuniu, Wśród nocnej ciszy. Miedzy kolędami dzieci recytowały świąteczne wierszyki i składały wszystkim bożonarodzeniowe życzenia.

Mamy na dzieję, że ta przerwa wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.

Podziękowania dla rodziców za przygotowanie strojów dla dzieci.

Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym Roku życzą Wesołe Nutki.

Iwona Kłodowska