Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Rychlikach im. Janusza Korczaka| z oddziałami przedszkolnymi. ****** Ubezpieczenie NNW na rok szkolny 2019/20. - (szczegóły zakładka "Dla rodzica i ucznia " )*****

02 stycznia 2020 17:02 | Aktualności

ŚWIĄTECZNE KARAOKE

Dzień 20 grudnia rozpoczęliśmy śpiewająco!

Tego dnia podczas pierwszej lekcji odbyło się ŚWIATECZNE KARAOKE!  Była to druga edycja niezwykłego muzycznego wydarzenia, które niewątpliwie wejdzie na stałe do kalendarza imprez obowiązkowych w naszej szkoleJ

W zabawie wzięli udział uczniowie klas 4-8 oraz nauczyciele i wychowawcy. Uczniowie wykonywali utwory świąteczne, kolędy oraz pastorałki w języku angielskim i niemieckim, ale nie zabrakło także języka polskiego – piosenki „Mam tę moc!” i „Ulepimy dziś bałwana” porwały do śpiewu wszystkich.

Serdecznie dziękuję uczniom za udział w zabawie, wychowawcom i nauczycielom języków obcych za pomoc w przygotowaniu uczniów, p. Michałowi Fedakowi za nieocenioną pomoc przy nagłośnieniu wydarzenia, p. Joli Marek-Ryś za uwiecznienie tych magicznych chwil na zdjęciach. Do Siego Roku!

MW