Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Rychlikach im. Janusza Korczaka| z oddziałami przedszkolnymi. ******Zadania do pracy zdalnej w zakładce "Uczeń" ****** Ubezpieczenie NNW na rok szkolny 2019/20. - (szczegóły zakładka "Dla rodzica i ucznia " )*****

14 stycznia 2020 16:15 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w Jelonkach

Tradycją jest, że w Jelonkach świętujemy zawsze Dzień Babci i Dziadka. Sołectwo Jelonek nieprzerwanie od 25 lat jest organizatorem tej wspaniałej uroczystości, która cieszy się dużym zainteresowaniem. W tym roku przybyło również wielu gości. Swoją obecnością zaszczycił nas także pan wójt Zbigniew Lichuszewski.

W uroczystości wzięły udział dzieci z sołectwa oraz zespół artystyczny „Wesołe Nutki” ze szkoły w Rychlikach. Mali artyści zaprezentowali dziadkom swoje umiejętności aktorskie, za co zostali nagrodzeni gromkimi oklaskami oraz słodkościami.

Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze przy kawie, słodkim poczęstunku i muzyce.

Serdeczne podziękowania rodzicom, panu Adamowi Proszowskiemu i pani Annie Olejnik

za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Iwona Kłodowska

Kochane Babcie,

Drodzy Dziadkowie

Z okazji Waszego święta życzymy

dużo zdrowia, radości, pogody ducha,

pociechy z każdego wnuczka i każdej wnuczki,

a także szacunku,

jednocześnie dziękując za troskę, ciepło i miłość.

Wnuczęta