Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Rychlikach im. Janusza Korczaka| z oddziałami przedszkolnymi. ****** Ubezpieczenie NNW na rok szkolny 2019/20. - (szczegóły zakładka "Dla rodzica i ucznia " )*****

14 stycznia 2020 16:21 | Aktualności

Czytające poniedziałki.

W styczniowy poniedziałek ( 13.01), podczas spotkania w ramach tzw. Czytających Poniedziałków pani Beata Naumczyk przeczytała dzieciom fragment książki Adama Zabokrzyckiego pt.

„7 Tajemnic Świętego Mikołaja”. Rozpoczęliśmy czytanie tajemnicy pierwszej.

Książka o Świętym Mikołaju to 7 fascynujących opowieści o tym wszystkim, czego na temat Swiętego Mikołaja i prezentów gwiazdkowych pragną dowiedzieć się dzieci. Bajki napisane są z fantazją i humorem, a równocześnie stają w obronie wartości chrześcijanskich i wiernie ukazują polską tradycję mikołajek i świąt Bożego Narodzenia. Dodatkowym atutem książki są urocze ilustracje, osadzone w polskich realiach świąt.

W spotkaniu uczestniczyło 42 uczniów.

Beata Naumczyk