14 października 2020 18:01 | Aktualności

Europejski Tydzień Kodowania.

Jak co roku, w dniach 10-25 października, organizowany jest Europejski Tydzień Kodowania. Uczniowie z klasy I i klasy V podczas zajęć z religii za pomocą zaszyfrowanej wiadomości wykonywali zadania i prace plastyczne. Wspaniale z zadaniem poradzili sobie uczniowie klasy I , choć klasa V okazała się równie wprawnym łamaczem kodów. Uczniowie podczas wykonywania zadań wykazali ogromne skupienie a praca sprawiała im niemałą przyjemność. Za zaangażowanie i wspaniałą pracę wszystkim uczniom bardzo  dziękuję.

Małgorzata Harasim