15 października 2020 17:54 | Aktualności

O zdrowie dbamy, witaminki zajadamy

Od najmłodszych lat powinniśmy uczyć dzieci dbałości o prawidłowe odżywianie. Dzieci z grupy " Pszczółki" przygotowały sobie pyszne sałatki owocowe i chętnie je zajadały. Rodzice stanęli na wysokości zadania i dostarczyli nam do grypy  wiele owoców, wybór był ogromny. Niektóre z dzieci widziały niektóre owoce po raz pierwszy( granat, melon), ale chętnie je spróbowały. Maluchy wykonując sałatki uwijały się bardzo pracowicie, jak       na " Pszczółki"  przystało.  W następnym tygodniu planujemy szaszłyki owocowe  i wzmacniamy nasze zdrowie.

Bożena Miszczuk