Witaj na stronie Szkoły Podstawowej w Rychlikach im. Janusza Korczaka| z oddziałami przedszkolnymi. ****** Ubezpieczenie NNW na rok szkolny 2018/19. - tel. kom.: +48 608 488 214 (szczegóły zakładka "Dla rodzica i ucznia " *****

PRZEDSTAWIENIE Z OKAZJI 100 LECIA NIEPODLEGŁOŚCI

O mój rozmarynie, rozwijaj się! Pójdę do dziewczyny, pójdę do jedynej! Wykonanie: Aleksandra Kędzierska klasa 6a SP Rychliki

KLASA 7B

PRZEDSTAWIENIE Z OKAZJI 100 – LECIA NIEPODLEGŁOŚCI

pasowanie 1kl 2017

Ślubowanie klasy 1 w Szkole Podstawowej w Rychlikach 15.11.2017r

Robotaniec - ZS Rychliki

Robotaniec klasy 3a SP Rychliki według opracowanego kodu z okazji Tygodnia Kodowania 2016.

2014-12-10 Ślubowanie I Klas ZS Rychliki

Ten film powstał przy użyciu Edytora wideo YouTube (http://www.youtube.com/editor)

Oscylacyjny silnik parowy v.1

Film przedstawia bardzo niecodzienny sposób zasilania silnika parowego. Jak widać układ rozrządu jest nieszczelny, ale silnik pracuje :) Zapraszam do wyrażania swoich opinii na temat działania silnika. Autor Jacek Gwiazdowski ZS Rychliki

Miniatura video

Klasa 2a - kolędy na flażolecie.

Kolędy zagrane w kościele w Rychlikach. 2012

Dziady cz.II

Przedstawienie nagrane w kościele p.w. Podniesienia Krzyża w Kwietniewie w grudniu 2012 r., przygotowane przez uczniów, rodziców i nauczycieli Zespołu Szkół w Rychlikach. Wystawione było najpierw w kościele w Rychlikach (pełne ławki, pełny chór - jak na Rezurekcji -dzięki!), później w Jelonkach. Serdecznie podziękowania należą się aktorom - wspaniałym ludziom pełnym pasji, zaangażowanym, ufnym i ofiarnym oraz wszystkim zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia od strony technicznej. Szczególna wdzięczność - widzom. Nagrania w tak trudnych warunkach dokonali bezinteresownie państwo Marek i Joanna Kamińscy z pasłęckiej firmy "KA-EM Studio" - jesteśmy wdzięczni za uwiecznienie naszych "wybryków", miło mieć takie wsparcie:) Dziękujemy.